Read-only Field Widget (8.x-1.6) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Format
ta: வடிவமைப்பு

en: Inline
ta: ஒரேவரியில்

en: Hidden
ta: மறைந்தது

en: Above
ta: மேலே
