Read-only Field Widget (8.x-1.5) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Label
ur: عنوان

en: Hidden
ur: چھپا ہو ا
