Read only mode (8.x-1.4) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
ar: مفعل

en: Administration
ar: إدارة

en: Default
ar: الافتراضي

en: URL
ar: العنوان URL

en: About
ar: حول

en: Warning message
ar: رسالة التحذير

en: Redirect path
ar: إعادة توجيه المسار
