Read only mode (8.x-1.4) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Administration
az: İdarəetmə

en: Default
az: Susmaya görə

en: About
az: Haqqında

en: Warning message
az: Xəbərdarlıq mesajı

en: Redirect path
az: Yenidən yönləndirmə yolu
