Read only mode (8.x-1.4) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Administration
bn: প্রশাসন

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: URL
bn: ইউআরএল

en: About
bn: সম্পর্কে

en: Warning message
bn: সতর্কীকরণ বার্তা
