Read only mode (8.x-1.4) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
es: Activado

en: Administration
es: Administración

en: Default
es: Por defecto

en: About
es: Acerca de

en: Warning message
es: Mensaje de advertencia

en: Redirect path
es: Ruta de redirección
