Read only mode (8.x-1.4) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Administration
eu: Kudeaketa

en: Default
eu: Lehenetsia

en: About
eu: (r)i buruz

en: Warning message
eu: Ohartarazpen mezua
