Read only mode (8.x-1.4) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
gl: Activado

en: Administration
gl: Administración

en: Default
gl: Predeterminado

en: About
gl: Información

en: Warning message
gl: Mensaxe de aviso

en: Redirect path
gl: Ruta da redirección
