Read only mode (8.x-1.4) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Administration
hi: प्रशासन

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: URL
hi: यूआरएल

en: About
hi: के बारे में

en: Warning message
hi: चेतावनी संदेश
