Read only mode (8.x-1.4) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Administration
hr: Administracija

en: Default
hr: Zadano

en: About
hr: Opis

en: Warning message
hr: Poruka upozorenja
