Read only mode (8.x-1.4) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Administration
hu: Adminisztráció

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: URL
hu: Webcím

en: About
hu: Leírás

en: Warning message
hu: Figyelmeztető üzenet

en: Redirect path
hu: Átirányítási útvonal
