Read only mode (8.x-1.4) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
id: Aktif

en: Administration
id: Administrasi

en: Default
id: Bawaan

en: About
id: Tentang

en: Warning message
id: Pesan peringatan

en: Redirect path
id: Jalur pengalihan
