Read only mode (8.x-1.4) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
ja: 有効

en: Administration
ja: 管理

en: Default
ja: デフォルト

en: About
ja: アバウト

en: Warning message
ja: 警告メッセージ

en: Redirect path
ja: リダイレクトパス
