Read only mode (8.x-1.4) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
jv: Urip

en: Administration
jv: Pengelolaan

en: Default
jv: Gawan

en: About
jv: Ngenani

en: Warning message
jv: Welingan
