Read only mode (8.x-1.4) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Administration
kn: ನಿರ್ವಹಣೆ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Warning message
kn: ಎಚ್ಚರಿಕೆ ಸಂದೇಶ
