Read only mode (8.x-1.4) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Administration
ku: به‌ڕێوه‌بردن

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: About
ku: دەربارە

en: Warning message
ku: پەیامی ئاگاداری
