Read only mode (8.x-1.4) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Administration
lv: Administrēšana

en: Default
lv: Noklusējuma

en: About
lv: Par

en: Warning message
lv: Brīdinājuma ziņojums
