Read only mode (8.x-1.4) - en to ms translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
ms: Dibolehkan

en: Administration
ms: Pentadbiran

en: Default
ms: Lalai

en: About
ms: Perihal

en: Warning message
ms: Mesej amaran
