Read only mode (8.x-1.4) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
oc: Activat

en: Administration
oc: Administracion

en: Default
oc: Per defaut

en: About
oc: A prepaus

en: Warning message
oc: Messatge d'avertiment
