Read only mode (8.x-1.4) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
pl: Włączone

en: Administration
pl: Administracja

en: Default
pl: Domyślny

en: About
pl: O stronie

en: Warning message
pl: Ostrzeżenie

en: Read only mode
pl: Tryb tylko do odczytu

en: Redirect path
pl: Ścieżka przekierowania
