Read only mode (8.x-1.4) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Administration
ps: پازوالنه

en: Default
ps: تلواله

en: URL
ps: پته (URL)

en: About
ps: په اړه

en: Warning message
ps: خبرتيا پیغام
