Read only mode (8.x-1.4) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
ro: Activat

en: Administration
ro: Administrare

en: Default
ro: Implicit

en: About
ro: Despre

en: Warning message
ro: Mesaj avertizare

en: Redirect path
ro: Cale pentru redirecționare
