Read only mode (8.x-1.4) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
sk: Povolené

en: Administration
sk: Administrácia

en: Default
sk: Predvolené

en: About
sk: Informácie o

en: Warning message
sk: Správa s upozornením

en: Redirect path
sk: Adresa presmerovania
