Read only mode (8.x-1.4) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Administration
sl: Upravljanje

en: Default
sl: Privzeto

en: About
sl: O modulu

en: Warning message
sl: Opozorilno sporočilo
