Read only mode (8.x-1.4) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Default
sv: Förvald

en: About
sv: Om

en: Warning message
sv: Varningsmeddelande

en: Redirect path
sv: Sökväg för omdirigering
