Read only mode (8.x-1.4) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Administration
ta: மேலாண்மை

en: Default
ta: இயல்பான

en: About
ta: பற்றி

en: Warning message
ta: எச்சரிக்கை செய்தி
