Read only mode (8.x-1.4) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: URL
ug: ئادرېس

en: About
ug: ھەققىدە

en: Warning message
ug: ئەسكەرتىش
