Read only mode (8.x-1.4) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Administration
uk: Адміністрування

en: Default
uk: Базово

en: URL
uk: URL-адреса

en: About
uk: Про модуль

en: Warning message
uk: Попереджувальне повідомлення

en: Redirect path
uk: Шлях переспрямування
