Read only mode (8.x-1.4) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
vi: Bật

en: Administration
vi: Quản lý

en: Default
vi: Mặc định

en: About
vi: Giới thiệu

en: Warning message
vi: Cảnh báo
