Read only mode (8.x-1.3) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
pt: Habilitado

en: Administration
pt: Administração

en: Default
pt: Padrão

en: About
pt: Sobre

en: Redirect path
pt: Caminho para redirecionamento
