Read only mode (8.x-1.3) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
ru: Включено

en: Administration
ru: Администрирование

en: Default
ru: По умолчанию

en: About
ru: Информация

en: Read only mode
ru: Режим только для чтения

en: Read Only Mode
ru: Режим только для чтения

en: Redirect path
ru: Путь переадресации
