Read only mode (8.x-1.3) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
tr: Etkin

en: Administration
tr: Yönetim

en: Default
tr: Varsayılan

en: About
tr: Hakkında

en: Redirect path
tr: Yeniden yönlendirme yolu
