ReadRemaining (2.1.0) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Content
pl: Zawartość

en: Append
pl: Dołącz

en: Time format
pl: Format czasu

en: Theming
pl: Stosowanie motywu

en: Light
pl: Jasny

en: Look and feel
pl: Wygląd i działanie

en: Insert position
pl: Dodaj pozycję

en: Dark
pl: Ciemny
