ReadRemaining (2.1.1) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Content
uk: Вміст

en: Append
uk: Додати

en: Time format
uk: Формат часу

en: Theming
uk: Оформлення

en: Prepend
uk: ДодНаКін

en: Light
uk: Світла

en: Look and feel
uk: Зовнішній вигляд

en: Insert position
uk: Позиція вставки

en: Dark
uk: Темний
