ReadRemaining (8.x-1.0) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: content
sv: innehåll

en: Append
sv: Lägg till

en: Time format
sv: Tidsformat

en: About
sv: Om

en: Light
sv: Ljust

en: Dark
sv: Mörkt
