Real Estate Landing Profile (8.x-1.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (56 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Operations
ast: Operaciones

en: Content
ast: Conteníu

en: Value
ast: Valor

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: content
ast: conteníu

en: Development
ast: Desendolcu

en: Group
ast: Grupu

en: Closed
ast: Zarráu

en: Subject
ast: Asuntu

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Description
ast: Descripción

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Comments
ast: Comentarios

en: Tags
ast: Etiquetes

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Homepage
ast: Páxina d'entamu

en: Edit
ast: Editar

en: Search
ast: Guetar

en: None
ast: Nengún

en: Category
ast: Categoría

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: Label
ast: Etiqueta

en: Save
ast: Guardar

en: Help
ast: Aida

en: Default
ast: Predefiníu

en: Open
ast: Abrir

en: Time
ast: Hora

en: Path
ast: Camín

en: Vocabularies
ast: Vocabularios

en: Modules
ast: Preseos

en: Region
ast: Rexón

en: type
ast: triba

en: User
ast: Usuariu

en: Content type
ast: Triba de conteníu

en: Configure
ast: Configurar

en: Add content
ast: Amestar conteníu

en: Page title
ast: Títulu de la páxina

en: Not found
ast: Nun s'alcontró

en: Host
ast: Sirvidor

en: Header
ast: Encabezáu

en: Footer
ast: Pie de páxina

en: To
ast: Pa

en: Filter
ast: Filtru

en: Count
ast: Cuenta

en: Nodes
ast: Noyos

en: Method
ast: Métodu

en: Configuration
ast: Configuración

en: User login
ast: Nome d'usuariu

en: Clear cache
ast: Llimpiar caché

en: Hidden
ast: Anubríu

en: Front page
ast: Páxina d'entamu

en: Failed
ast: Falló
