Real Estate Landing Profile (8.x-1.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (78 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Operations
bg: Действия

en: Content
bg: Съдържание

en: Value
bg: Стойност

en: Username
bg: Потребителско име

en: content
bg: съдържание

en: Development
bg: Разработка

en: Group
bg: Група

en: Closed
bg: Закрито

en: Subject
bg: Тема

en: Cancel
bg: Отмени

en: Description
bg: Описание

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Comments
bg: Коментари

en: Priority
bg: Приоритет

en: Action
bg: Действие

en: Tags
bg: Таг

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Homepage
bg: Начална страница

en: Edit
bg: Редактирай

en: Search
bg: Търси

en: None
bg: Не

en: Variable
bg: Променлив

en: Category
bg: Категория

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Label
bg: Заглавие

en: Save
bg: Запази

en: Help
bg: Справка

en: Default
bg: По подразбиране

en: Open
bg: Отвори

en: Time
bg: Време

en: Views
bg: Изгледи

en: Path
bg: Път

en: Vocabularies
bg: Речници

en: Modules
bg: Модули

en: Region
bg: Област на сайта

en: path
bg: Път

en: type
bg: тип

en: Mail
bg: Адрес e-mail

en: User
bg: Потребител

en: Content type
bg: Тип на съдържанието

en: Configure
bg: Конфигурирай

en: Add content
bg: Добави съдържание

en: Page title
bg: Заглавие на страница

en: Not found
bg: Не е намерено

en: Url
bg: URL

en: Host
bg: Хост

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Footer
bg: Под черта

en: To
bg: До

en: Roles
bg: Роли

en: Filter
bg: Филтър

en: Count
bg: Брой

en: Load
bg: Зареди

en: State
bg: Статус

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта

en: User login
bg: Потребителски вход

en: Clear cache
bg: Изчисти кеша

en: Original
bg: Оригинал

en: Hidden
bg: Скрит

en: Product title
bg: Име на продукта

en: Front page
bg: Начална страница

en: Product
bg: Продукт

en: Themes
bg: Теми

en: users
bg: потребители

en: Translated
bg: преведен

en: Blocks
bg: Блокове

en: 1 user | @count users
bg[0]: 1 потребител
bg[1]: @count потребители

en: Execute
bg: Изпълни

en: Alias
bg: Псевдоним

en: Untranslated
bg: Непреведен

en: Run cron
bg: Стартирай cron

en: form
bg: форма

en: No modules selected.
bg: Няма избрани модули.

en: No modules are available to uninstall.
bg: Няма налични модули за деинсталиране.
