Real Estate Landing Profile (8.x-1.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (57 entries)

en: Forms
bs: Forme

en: value
bs: vrijednost

en: Operations
bs: Operacije

en: Content
bs: Sadržaj

en: Value
bs: Vrijednost

en: Username
bs: Korisničko ime

en: content
bs: sadržaj

en: Group
bs: Grupa

en: Closed
bs: Zatvoreno

en: Subject
bs: Naslov

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Description
bs: Opis

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Comments
bs: Komentari

en: Priority
bs: Prioritet

en: Tags
bs: Tagovi

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Search
bs: Pretraga

en: None
bs: Nijedan

en: Category
bs: Kategorija

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: Label
bs: Oznaka

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Help
bs: Pomoć

en: Time
bs: Vrijeme

en: Path
bs: Putanja

en: Vocabularies
bs: Riječnik

en: Modules
bs: Moduli

en: Theme
bs: Tema

en: path
bs: putanja

en: type
bs: tip

en: User
bs: Korisnik

en: Content type
bs: Tip sadržaja

en: Configure
bs: Podešavanje

en: Exclude
bs: Isključi

en: Page title
bs: Naslov stranice

en: Roles
bs: Uloge

en: Fields
bs: Polja

en: Events
bs: Događaji

en: User login
bs: Prijava korisnika

en: Hidden
bs: Sakriven

en: Front page
bs: Naslovna stranica

en: Themes
bs: Teme

en: Blocks
bs: Blokovi

en: Alias
bs: Pseudonim

en: Primary tabs
bs: Primarni tabovi

en: Secondary tabs
bs: Sekundarni tabovi

en: form
bs: forma

en: Invalid input
bs: Nepravilan unos

en: Breadcrumbs
bs: Putanje (breadcrumbs)

en: Status messages
bs: Statusne poruke

en: Main page content
bs: Sadržaj glavne stranice

en: Primary admin actions
bs: Primarne admin akcije
