Real Estate Landing Profile (8.x-1.0-alpha1) - en to dz translation catalogue (51 entries)

en: Forms
dz: འབྲི་ཤོག་ཚུ་

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Value
dz: གནས་གོང་

en: Username
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་།

en: content
dz: ནང་དོན།

en: Closed
dz: ཁ་བསྡམས་ནུག

en: Subject
dz: དོན་ཚན།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Comments
dz: བསམ་བཀོད་ཚུ་

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Homepage
dz: ཁྱིམ་ཤོག་ལེབ།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Variable
dz: འགྱུར་ཅན་

en: Category
dz: དབྱེ་རིམ།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Name
dz: མིང་།

en: Help
dz: གྲོགས་རམ་

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: Time
dz: དུས་ཚོད།

en: Modules
dz: ཚད་གཞི་ཚུ་

en: Region
dz: ལུང་ཕྱོགས་

en: path
dz: འགྲུལ་ལམ།

en: type
dz: ཡིག་དཔར་རྐྱབས།

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Configure
dz: རིམ་སྒྲིག་འབད་

en: Page title
dz: ཤོག་ལེབ་ཀྱི་མགོ་མིང་།

en: Drupal
dz: ཌུ་པཱལ།

en: Url
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།

en: Host
dz: ཧོསཊི།

en: Header
dz: མགོ་ཡིག།

en: To
dz: ལུ་

en: Roles
dz: ལས་འགན།

en: Filter
dz: ཚགས་མ།

en: Count
dz: གྱངས་ཁ་བརྐྱབ་

en: User login
dz: ལག་ལེན་པ་ ནང་བསྐྱོད།

en: Themes
dz: བརྗོད་དོན་ཚུ་

en: Translated
dz: སྐད་སྒྱུར་འབད་ནུག

en: Blocks
dz: སྡེབ་ཚན་ཚུ་

en: 1 user | @count users
dz[0]: ལག་ལེན་པ་ ༡།
dz[1]: %count ་ལག་ལེན་པ།

en: Alias
dz: མིང་གཞན།

en: Run cron
dz: ཀོརཱོན་གཡོག་བཀོལ་

en: form
dz: འབྲི་ཤོག

en: No modules selected.
dz: ཚད་གཞི་ཚུ་སེལ་འཐུ་མ་འབད་བས།

en: No modules are available to uninstall.
dz: གཞི་བཙུགས་བཤོལ་ནི་ལུ་  ཚད་གཞི་ཚུ་ཐོབ་ཚུགས་མེད།
