Real Estate Landing Profile (8.x-1.0-alpha1) - en to fy translation catalogue (15 entries)

en: Content
fy: Ynhâld

en: Username
fy: Brûkersnamme

en: Subject
fy: Underwerp

en: Cancel
fy: Ofbrekke

en: Comments
fy: Reaksjes

en: Edit
fy: Bewurkje

en: Search
fy: Sykje

en: None
fy: Gjin

en: Settings
fy: Ynstellings

en: Save
fy: Bewarje

en: User
fy: Brûker

en: Add content
fy: Ynhâld tafoegje

en: To
fy: Oan

en: Front page
fy: Foarplaat

en: Info
fy: Ynfo
