Real Estate Landing Profile (8.x-1.0-alpha1) - en to ht translation catalogue (24 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Operations
ht: Operasyon

en: Username
ht: Non itilizatè

en: Subject
ht: Sijè

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Enabled
ht: Aktif

en: Comments
ht: Kòmantè yo

en: Tags
ht: Tag

en: Search
ht: Chèche

en: Name
ht: Non

en: Save
ht: Anrejistre

en: Help
ht: Èd

en: Default
ht: Pa defo

en: Icon
ht: Ikon

en: User
ht: Itilizatè

en: Content type
ht: Tip kontni

en: Add content
ht: Ajoute kontni

en: Page title
ht: Tit paj

en: Footer
ht: Pye paj

en: Filter
ht: Filtre

en: Administrator
ht: Administratè

en: Secondary tabs
ht: Dezyèm kolòn

en: All content
ht: Tout kontni yo

en: Main page content
ht: Kontni paj prensipal la
