Real Estate Landing Profile (8.x-1.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (70 entries)

en: Forms
hy: Ֆորմաներ

en: title
hy: վերնագիր

en: value
hy: արժեք

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Value
hy: Արժեք

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: content
hy: պարունակություն

en: Development
hy: Ծրագրավորում

en: Group
hy: Խումբ

en: Closed
hy: Փակված

en: Subject
hy: Թեմա

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Comments
hy: Մեկնաբանություններ

en: Priority
hy: Առաջնայնություն

en: Action
hy: Գործողություն

en: Tags
hy: Թեգեր

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Homepage
hy: Գլխավոր էջ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Search
hy: Որոնել

en: None
hy: Ոչ մի

en: Category
hy: Կատեգորիա

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Help
hy: Օգնություն

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Open
hy: Բաց

en: Time
hy: Ժամանակ

en: Path
hy: Ուղի

en: Vocabularies
hy: Բառարաններ

en: Modules
hy: Մոդուլներ

en: Region
hy: Տարածաշրջան

en: type
hy: տեսակ

en: Mail
hy: Փոստ

en: User
hy: Օգտագործող

en: Content type
hy: Բովանդակության տեսակ

en: Configure
hy: կարգավորել

en: Add content
hy: Նյութ ավելացնել

en: Page title
hy: Էջի վերնագիր

en: Not found
hy: Չի գտնվել

en: Host
hy: Հոսթ

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: To
hy: Ում

en: Roles
hy: Դերեր

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: Count
hy: քանակ

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա

en: User login
hy: Օգտագործողի մուտք

en: Cache
hy: Քեշ

en: Provider
hy: Մատակարար

en: Clear cache
hy: Մաքրել քեշը

en: Hidden
hy: Թաքնված

en: Front page
hy: Առջևի էջ

en: Info
hy: Ինֆո

en: Translated
hy: Թարգմանված

en: Blocks
hy: Բլոկներ

en: Administrator
hy: Ադմինիստրատոր

en: 1 user | @count users
hy[0]: 1 օգտատեր
hy[1]: @count օգտատեր

en: Uses
hy: Օգտագործում

en: Status messages
hy: Ստատուս հաղորդագրություններ

en: Route Name
hy: Երթուղու անուն
