Real Estate Landing Profile (8.x-1.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (62 entries)

en: Forms
kk: Қалыптар

en: title
kk: аты

en: value
kk: мағына

en: Status
kk: Жағдайы

en: Operations
kk: Операциялар

en: Content
kk: Контент

en: Value
kk: Мән

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: content
kk: контент

en: Development
kk: Дамыту

en: Closed
kk: Жабық

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Description
kk: Сипаттама

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Comments
kk: Пікірлер

en: Action
kk: Әрекет

en: Tags
kk: Тэгтар

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Homepage
kk: Жоба парағы

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Search
kk: Іздестіру

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Variable
kk: Мәң

en: Category
kk: Категория

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Label
kk: Атауы

en: Save
kk: Сақтау

en: Help
kk: Көмек

en: Default
kk: Стандартты

en: Time
kk: Уақыт

en: Path
kk: Жол

en: Vocabularies
kk: Сөздіктер *

en: Modules
kk: Модульдер

en: Region
kk: Аумақ

en: type
kk: түр

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Configure
kk: Баптау

en: Add content
kk: Контент қосу

en: Page title
kk: Парақ тақырыбы

en: Drupal
kk: Друпал

en: Host
kk: Хост

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: To
kk: Қайда

en: Roles
kk: Рөлдер

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Fields
kk: Өрістер

en: Count
kk: Саны

en: User login
kk: Жүйеге кіру

en: Front page
kk: Басты бет

en: Themes
kk: Темалар

en: Blocks
kk: Блоктар

en: 1 user | @count users
kk[0]: 1 пайдаланушы

en: Alias
kk: Лақап ат

en: Run cron
kk: Сron орындайды

en: form
kk: форма

en: No modules selected.
kk: Еш модуль таңдалмады.

en: No modules are available to uninstall.
kk: Қатынаулы модульдер орнатуға жоқ.
