Real Estate Landing Profile (8.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (126 entries)

en: Forms
lv: Formas

en: title
lv: virsraksts

en: value
lv: vērtība

en: Status
lv: Statuss

en: Operations
lv: Darbības

en: Content
lv: Saturs

en: Value
lv: Vērtība

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: content
lv: saturs

en: Development
lv: Izstrāde

en: Group
lv: Grupa

en: Closed
lv: Slēgts

en: Subject
lv: Temats

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Description
lv: Apraksts

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Comments
lv: Komentāri

en: Priority
lv: Prioritāte

en: Action
lv: Darbība

en: Tags
lv: Birkas

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Homepage
lv: Mājaslapa

en: Edit
lv: Labot

en: Search
lv: Meklēt

en: None
lv: Nav

en: Variable
lv: Mainīgais

en: Category
lv: Kategorija

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Label
lv: Etiķete

en: Save
lv: Saglabāt

en: Help
lv: Palīdzība

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Open
lv: Atvērts

en: Icon
lv: Ikona

en: Time
lv: Laiks

en: Views
lv: Skati

en: Path
lv: Ceļš

en: Vocabularies
lv: Vārdnīcas

en: Modules
lv: Moduļi

en: Region
lv: Reģions

en: Theme
lv: Tēma

en: name
lv: vārds

en: path
lv: ceļš

en: type
lv: veids

en: Mail
lv: Pasts

en: User
lv: Lietotājs

en: Content type
lv: Satura veids

en: Configure
lv: Konfigurēt

en: Exclude
lv: Neiekļaut

en: vocabularies
lv: vārdnīcas

en: Add content
lv: Pievienot saturu

en: Page title
lv: Lapas nosaukums

en: Database
lv: Datubāze

en: Not found
lv: Nav atrasts

en: Host
lv: Serveris

en: Header
lv: Galvene

en: Footer
lv: Kājene

en: To
lv: Kam

en: Roles
lv: Lomas

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Fields
lv: Lauki

en: Count
lv: Skaits

en: Gallery
lv: Galerija

en: Nodes
lv: Mezgli

en: State
lv: Stāvoklis

en: Method
lv: Veids

en: Events
lv: Notikumi

en: Now
lv: Tagad

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Attributes
lv: Atribūti

en: User login
lv: Lietotāja pieslēgums

en: External
lv: Ārējais

en: Cache
lv: Kešatmiņa

en: Provider
lv: Pakalpojumu sniedzējs

en: class
lv: klase

en: Clear cache
lv: Iztīrīt kešatmiņu

en: Original
lv: Oriģināls

en: Hidden
lv: Slēpts

en: Product title
lv: Produkta nosaukums

en: Token
lv: Marķieris

en: Switch
lv: Pārslēgt

en: Front page
lv: Sākumlapa

en: Definition
lv: Definīcija

en: Limit
lv: Limits

en: Plugin
lv: Spraudnis

en: Product
lv: Prece

en: Completed
lv: Pabeigts

en: Themes
lv: Tēmas

en: Translations
lv: Tulkojumi

en: users
lv: lietotāji

en: Translated
lv: Pārtulkots

en: Blocks
lv: Bloki

en: Administrator
lv: Administrators

en: Available
lv: Pieejams

en: 1 user | @count users
lv[0]: 1 lietotājs
lv[1]: @count lietotāji
lv[2]: nav lietotāju

en: Execute PHP
lv: Izpildīt PHP

en: Execute
lv: Izpildīt

en: Alias
lv: Aizstājvārds

en: Data
lv: Dati

en: Any
lv: Jebkurš

en: About
lv: Par

en: Untranslated
lv: Netulkots

en: Target
lv: Mērķis

en: Run cron
lv: Laist cron

en: Primary tabs
lv: Primārās cilnes

en: Secondary tabs
lv: Sekundārās cilnes

en: Bundles
lv: Komplekti

en: Uses
lv: Lieto

en: Finished with an error.
lv: Pabeigts, atrasta kļūda.

en: Execute PHP Code
lv: Izpildīt PHP kodu

en: Devel settings
lv: Devel iestatījumi

en: form
lv: forma

en: Invalid input
lv: Nekorekta vērtība

en: No modules selected.
lv: Nav izvēlēts neviens modulis.

en: No modules are available to uninstall.
lv: Nav iespējams atinstalēt nevienu moduli.

en: access
lv: piekļuve

en: Status messages
lv: Statusa ziņas

en: Offer
lv: Piedāvājums

en: All content
lv: Viss saturs

en: Render
lv: Atveidot

en: Main page content
lv: Galvenās lapas saturs

en: dashboard
lv: darbgalds

en: Primary admin actions
lv: Primārās administratora darbības
