Real Estate Landing Profile (8.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (213 entries)

en: Forms
pl: Formularze

en: title
pl: tytuł

en: value
pl: wartość

en: Operations
pl: Operacje

en: Content
pl: Zawartość

en: Value
pl: Wartość

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: content
pl: zawartość

en: Development
pl: Dla deweloperów

en: Group
pl: Grupa

en: Closed
pl: Zamknięte

en: Subject
pl: Tytuł

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Description
pl: Opis

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Comments
pl: Komentarze

en: Priority
pl: Priorytet

en: Action
pl: Akcja

en: Tags
pl: Tagi

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Homepage
pl: Strona domowa

en: Edit
pl: Edytuj

en: Search
pl: Szukaj

en: None
pl: Brak

en: Variable
pl: Zmienna

en: Category
pl: Kategoria

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: Label
pl: Etykieta

en: Save
pl: Zapisz

en: Help
pl: Pomoc

en: Default
pl: Domyślny

en: Open
pl: Otwarte

en: Icon
pl: Ikona

en: Time
pl: Czas

en: Views
pl: Widoki

en: Path
pl: Ścieżka

en: Vocabularies
pl: Słowniki

en: Modules
pl: Moduły

en: Theme
pl: Skórka

en: name
pl: nazwa

en: path
pl: ścieżka

en: type
pl: typ

en: Mail
pl: Poczta

en: User
pl: Użytkownik

en: Content type
pl: Rodzaj zawartości

en: Configure
pl: Konfiguruj

en: Exclude
pl: Wyklucz

en: vocabularies
pl: słowniki

en: Panels
pl: Panele

en: Add content
pl: Dodaj treść

en: Page title
pl: Tytuł strony

en: Database
pl: Baza danych

en: Not found
pl: Nie znaleziono

en: Url
pl: URL

en: Extensions
pl: Rozszerzenia

en: Header
pl: Nagłówek

en: Footer
pl: Stopka

en: To
pl: Do

en: Roles
pl: Role

en: Filter
pl: Filtr

en: Session ID
pl: Identyfikator sesji

en: Variable name
pl: Nazwa zmiennej

en: Fields
pl: Pola

en: Count
pl: Liczba

en: Gallery
pl: Galeria

en: Nodes
pl: Węzły

en: Load
pl: Wczytaj

en: State
pl: Stan

en: Method
pl: Metoda

en: Events
pl: Wydarzenia

en: Now
pl: Teraz

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Attributes
pl: Atrybuty

en: User login
pl: Nazwa użytkownika

en: Class
pl: Klasa

en: External
pl: Zewnętrzne

en: Cache
pl: Pamięć podręczna

en: Provider
pl: Usługodawca

en: template
pl: szablon

en: Clear cache
pl: Wyczyść pamięć podręczną

en: Original
pl: Oryginał

en: Hidden
pl: Ukryty

en: Product title
pl: Tytuł produktu

en: Token
pl: Wzorzec

en: Switch
pl: Przełącz

en: ago
pl: temu

en: Front page
pl: Strona główna

en: Definition
pl: Definicja

en: Parameters
pl: Parametry

en: Limit
pl: Ograniczenie

en: Info
pl: Informacja

en: terms
pl: terminy

en: Video
pl: Wideo

en: Engine
pl: Silnik

en: Plugin
pl: Wtyczka

en: Product
pl: Produkt

en: Completed
pl: Zakończone

en: Failed
pl: Niepowodzenie

en: Assets
pl: Zasoby

en: Enter username
pl: Wprowadź nazwę użytkownika

en: Username not found
pl: Nie znaleziono użytkownika

en: Themes
pl: Skórki

en: Translations
pl: Tłumaczenia

en: users
pl: użytkownicy

en: Translated
pl: Przetłumaczone

en: Blocks
pl: Bloki

en: Request
pl: Żądanie

en: Layouts
pl: Układy

en: Services
pl: Serwisy

en: Available
pl: Dostępne

en: 1 user | @count users
pl[0]: 1 użytkownik
pl[1]: @count użytkowników
pl[2]: @count użytkowników

en: Here are the contents of your <code>$_SESSION</code> variable.
pl: Zawartość zmiennej <code>$_SESSION</code>.

en: Reinstall modules
pl: Reinstalacja modułów

en: Session viewer
pl: Przeglądarka sesji

en: Switch user
pl: Przełącz użytkownika

en: Execute PHP
pl: Wykonaj PHP

en: Sort query log
pl: Sortuj dziennik zapytań

en: The query table can be sorted in the order that the queries were executed or by descending duration.
pl: Tabela kwerendy może być posortowana w takiej kolejności jak kwerendy zostały wykonane lub według malejącego czasu trwania.

en: Slow query highlighting
pl: Wyróżnianie powolnych zapytań

en: PHP code to execute
pl: Kod PHP, który zostanie wykonany

en: Enter some code. Do not use <code>&lt;?php ?&gt;</code> tags.
pl: Wprowadź jakiś kod. Nie używaj znaczników <code>&lt;?php ?&gt;</code>.

en: Execute
pl: Wykonaj

en: New value
pl: Nowa wartość

en: Session name
pl: Nazwa sesji

en: Generate a given number of users. Optionally delete current users.
pl: Generuj określoną liczbę użytkowników. Ewentualnie usuń bieżących użytkowników.

en: How many users would you like to generate?
pl: Ilu użytkowników chciałbyś wygenerować?

en: How many nodes would you like to generate?
pl: Ile stron z zawartością wygenerować?

en: Various blocks, pages, and functions for developers.
pl: Różne bloki, strony i funkcję dla twórców stron.

en: Rebuild
pl: Przebuduj

en: Any
pl: Dowolny

en: Paragraph
pl: Akapit

en: About
pl: O stronie

en: Untranslated
pl: Nieprzetłumaczone

en: Regions
pl: Regiony

en: Target
pl: Cel

en: Memory
pl: Pamięć

en: Generate
pl: Generuj

en: Run cron
pl: Uruchom cron

en: Instances
pl: Instancje

en: PHP Extensions
pl: Rozszerzenia PHP

en: Primary tabs
pl: Zakładki podstawowe

en: Secondary tabs
pl: Zakładki dodatkowe

en: Bundles
pl: Zestawy

en: Drupal version
pl: Wersja Drupala

en: Uses
pl: Używa

en: More info
pl: Więcej informacji

en: Config
pl: Konfiguracja

en: priority
pl: priorytet

en: Generating Content
pl: Generowanie treści

en: Finished with an error.
pl: Zakończono z błędem.

en: Rebuild the theme registry on every page load
pl: Przebuduj rejestru motywu przy każdym wczytaniu strony

en: Reinstall
pl: Zainstaluj ponownie

en: Execute PHP Code
pl: Wykonaj kod PHP

en: Execute some PHP code
pl: Wykonaj kod PHP

en: Theme registry
pl: Rejestr skórki

en: Devel settings
pl: Ustawienia modułu Devel

en: Delete all users (except user id 1) before generating new users.
pl: Usuń wszystkich użytkowników (z wyjątkiem użytkownika o id 1) zanim zostaną wygenerowani nowi.

en: How old should user accounts be?
pl: Jak stare powinny być konta użytkowników?

en: User ages will be distributed randomly from the current time, back to the selected time.
pl: Wiek użytkownika będzie rozmieszczony losowo od czasu aktualnego z powrotem do czasu wybranego.

en: How far back in time should the nodes be dated?
pl: Jak daleko wstecz powinny być datowane węzły?

en: Node creation dates will be distributed randomly from the current time, back to the selected time.
pl: Daty utworzenia węzła będą rozprowadzane losowo od bieżącego czasu, spowrotem do wybranego czasu.

en: Requires path.module
pl: Wymaga path.module

en: Add an url alias for each node.
pl: Dodaj alias do każdej zawartości.

en: Devel generate
pl: Devel generowanie

en: form
pl: formularz

en: No results
pl: Brak wyników

en: Invalid input
pl: Nieprawidłowe dane wejściowe

en: Execute PHP code
pl: Wykonaj kod PHP

en: No modules selected.
pl: Nie wybrano żadnych modułów.

en: No modules are available to uninstall.
pl: Brak modułów, które można by odinstalować.

en: access
pl: dostęp

en: Breadcrumbs
pl: Breadcrumby

en: Status messages
pl: Wiadomości statusu

en: Offer
pl: Oferta

en: Total time
pl: Czas całkowity

en: All content
pl: Wszystkie treści

en: Libraries
pl: Biblioteki

en: Render
pl: Renderowanie

en: Field types
pl: Typy pól

en: Main page content
pl: Zawartość główna

en: Display $page array
pl: Wyświetl tablicę $page

en: View developer output like variable printouts, query log, etc.
pl: Przeglądanie deweloperskich danych wyjściowych takich jak wydruki zmiennych, dziennik zapytań itd.

en: Access developer information
pl: Dostęp do informacji dla programisty

en: Switch users
pl: Przełączanie użytkowników

en: Deleted %count nodes.
pl: Usunięto %count węzłów.

en: Maximum number of comments per node.
pl: Maksymalna liczba komentarzy na węzeł.

en: Set language on nodes
pl: Ustaw język zawartości

en: Requires locale.module
pl: Wymaga locale.module

en: dashboard
pl: kokpit

en: Query type
pl: Typ zapytania

en: Base theme
pl: Skórka bazowa

en: Include %anonymous
pl: Załącz %anonymous

en: Entity info
pl: Informacje o encji

en: Description of @name
pl: Opis @name

en: Description of @title.
pl: Opis %title

en: <strong>Delete all content</strong> in these content types before generating new content.
pl: <strong>Usuń całą zawartość</strong> tego typu zawartości przed generowaniem nowej zawartości.

en: Header menu
pl: Menu nagłówka

en: Database settings
pl: Ustawienia bazy danych

en: Paragraphs
pl: Akapity

en: Maximum number of words in titles
pl: Maksymalna liczba słów w tytułach

en: Toolbar items
pl: Elementy paska narzędzi

en: menus
pl: menu

en: Enter module name
pl: Podaj nazwę modułu

en: Route name
pl: Nazwa trasy

en: Route Name
pl: Nazwa trasy

en: Toolbar item
pl: Element paska narzędzi

en: Callable
pl: Możliwe do wywołania

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
pl: %type: @message w %function (linia %line w %file).

en: Primary admin actions
pl: Podstawowe akcje administratora

en: Name: @name
pl: Nazwa: @name
