Real Estate Landing Profile (8.x-1.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (58 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Content
ps: منځپانګه

en: Value
ps: بيه

en: Username
ps: کارن نوم

en: Group
ps: ګروپ

en: Subject
ps: موضوع

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Description
ps: سپړنه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Comments
ps: څرګندونې

en: Action
ps: چار

en: Tags
ps: بچوي

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Edit
ps: سمون

en: Search
ps: لټون

en: None
ps: هېڅ يو

en: Variable
ps: بدلیده

en: Category
ps: ټولی

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: Help
ps: مرسته

en: Default
ps: تلواله

en: Time
ps: وخت

en: Views
ps: ليدنې

en: Path
ps: يونلور

en: Vocabularies
ps: قاموسونه

en: Region
ps: سيمه

en: Theme
ps: ویینه

en: ID
ps: پېژند

en: Mail
ps: بریښنالیک

en: User
ps: غړی

en: Configure
ps: سازول

en: Add content
ps: منځپانګه زیاتول

en: Page title
ps: پاڼې سرلیک

en: Host
ps: کوربه

en: Header
ps: سرۍ

en: Footer
ps: پښۍ

en: To
ps: ته

en: Filter
ps: چاڼ

en: Count
ps: شمیر

en: Configuration
ps: سازول

en: Attributes
ps: ځانتياوې

en: User login
ps: غړي کارن نوم

en: Cache
ps: پټياد

en: Hidden
ps: پټ

en: Front page
ps: مخ پاڼه

en: Info
ps: مالومات

en: Plugin
ps: لګون

en: Themes
ps: ویینې

en: Blocks
ps: غونډونه

en: Alias
ps: پورنوم

en: Any
ps: هر

en: About
ps: په اړه

en: Target
ps: موخه

en: Bundles
ps: بنډلونه

en: All content
ps: ټولې منځپانګې

en: Libraries
ps: کتابتونونه
