Real Estate Landing Profile (8.x-1.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (55 entries)

en: Forms
ug: جەدۋەللەر

en: title
ug: ماۋزۇ

en: value
ug: قىممىتى

en: Status
ug: ھالەت

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: content
ug: مەزمۇن

en: Development
ug: پروگرامما تۈزۈش

en: Closed
ug: يىپىش

en: Subject
ug: ماۋزو

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Description
ug: بايانى

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Comments
ug: ئىنكاسلار

en: Action
ug: مەشغۇلات

en: Tags
ug: خەتكۈشلەر

en: Homepage
ug: باش بەت

en: None
ug: يوق

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Label
ug: بەلگە

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Open
ug: ئىچىشى

en: Path
ug: نۆۋەتتىكى ئورۇن

en: Modules
ug: مودۇللار

en: Region
ug: دۆلەت،رايون

en: path
ug: تارماق يولى

en: Content type
ug: مەزمۇن تۈرى

en: Add content
ug: مەزمۇن قوشۇش

en: Page title
ug: بەت تېمىسى

en: Not found
ug: تاپالمىدى

en: Header
ug: بەت بېشى

en: To
ug: تاپشۇرۇپ ئالغۇچى

en: Roles
ug: ئەزا ھوقۇقى

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: Count
ug: قېتىم سانى

en: Method
ug: ئۇسۇل

en: Configuration
ug: لايىھە

en: User login
ug: كىرىش

en: Hidden
ug: يوشۇرۇن

en: Front page
ug: باش بەت

en: Plugin
ug: قىستۇرمىلار

en: Themes
ug: ئۇسلۇبلار

en: Blocks
ug: تارماق رايون

en: Paragraph
ug: پاراگراف

en: About
ug: ھەققىدە

en: Target
ug: ئوبيېكت

en: Uses
ug: ئىشلىتىش

en: form
ug: جەدۋەل

en: No modules selected.
ug: مودۇل تاللانمىغان.

en: No modules are available to uninstall.
ug: قاچىلايدىغان مودۇل يوق.

en: Controller
ug: كونتروللىغۇچ
