Real Estate Landing Profile (8.x-1.0-alpha2) - en to eo translation catalogue (75 entries)

en: Forms
eo: Formularoj

en: title
eo: Titolo

en: Status
eo: Stato

en: Operations
eo: Operacioj

en: Content
eo: Enhavo

en: Value
eo: Valoro

en: Username
eo: Uzantnomo

en: content
eo: enhavo

en: Closed
eo: Fermita

en: Subject
eo: Temo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Description
eo: Priskribo

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Comments
eo: Komentoj

en: Action
eo: Ago

en: Tags
eo: Etikedoj

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Homepage
eo: Hejmpaĝo

en: Edit
eo: Redaktu

en: Search
eo: Serĉu

en: None
eo: Neniu

en: Variable
eo: Variablo

en: Category
eo: Kategorio

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Save
eo: Konservu

en: Help
eo: Helpo

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Open
eo: Malfermu

en: Time
eo: Tempo

en: Views
eo: Vidoj

en: Path
eo: Vojo

en: Vocabularies
eo: Vortprovizoj

en: Modules
eo: Moduloj

en: Region
eo: Regiono

en: path
eo: vojo

en: ID
eo: Identigilo

en: type
eo: tipo

en: Mail
eo: Retpoŝto

en: User
eo: Uzanto

en: Configure
eo: Agordu

en: Add content
eo: Aldonu enhavon

en: Page title
eo: Paĝa titolo

en: Drupal
eo: Drupalo

en: Url
eo: URL

en: Host
eo: Gastiganto

en: Header
eo: Kaplinio

en: Footer
eo: Piedlinio

en: To
eo: Al

en: Roles
eo: Roloj

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Fields
eo: Kampoj

en: Count
eo: Kalkulo

en: Nodes
eo: Nodoj

en: Configuration
eo: Agordoj

en: User login
eo: Uzanta ensaluto

en: Cache
eo: Kaŝmemoro

en: Provider
eo: Provizanto

en: Clear cache
eo: Purigu kaŝmemoron

en: Hidden
eo: Kaŝita

en: Front page
eo: Ĉefpaĝo

en: Themes
eo: Haŭtoj

en: Translations
eo: Tradukoj

en: Translated
eo: Tradukita

en: Blocks
eo: Blokoj

en: 1 user | @count users
eo[0]: 1 uzanto
eo[1]: @count uzantoj

en: Alias
eo: Kromnomo

en: Run cron
eo: Funkciigu cron

en: form
eo: formularo

en: No modules selected.
eo: Neniuj moduloj elektitaj.

en: No modules are available to uninstall.
eo: Neniuj moduloj estas disponeblaj por malinstali.

en: Route Name
eo: Nomo de vojo
