Real Estate Landing Profile (8.x-1.0-alpha2) - en to ga translation catalogue (13 entries)

en: Username
ga: Ainm úsáideora

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Search
ga: Cuardaigh

en: None
ga: Roghnaigh ón liosta

en: Category
ga: Ábhar

en: Time
ga: Am

en: Events
ga: Imeachtaí

en: User login
ga: Logáil isteach úsáideora

en: Product
ga: Táirge

en: Completed
ga: Déanta
