Real Estate Landing Profile (8.x-1.0-alpha2) - en to gu translation catalogue (64 entries)

en: Forms
gu: પત્રકો

en: title
gu: શીર્ષક

en: value
gu: મૂલ્ય

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: content
gu: સામગ્રી

en: Development
gu: વિકાસ

en: Group
gu: સમૂહ

en: Closed
gu: બંધ

en: Subject
gu: વિષય

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Description
gu: વર્ણન

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Comments
gu: ટિપ્પણીઓ

en: Priority
gu: અગ્રતા

en: Action
gu: ક્રિયા

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Search
gu: શોધ

en: None
gu: એકે નહિ

en: Category
gu: શ્રેણી

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Save
gu: સાચવો

en: Help
gu: મદદ

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Time
gu: સમય

en: Path
gu: પાથ

en: Region
gu: ક્ષેત્ર

en: type
gu: પ્રકાર

en: Mail
gu: મેઇલ

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Configure
gu: ગોઠવણી

en: Exclude
gu: બાકાત

en: Add content
gu: માહિતી ઉમેરો

en: Page title
gu: પાનાનું શીર્ષક

en: Not found
gu: મળ્યું નહિ

en: Roles
gu: હોદ્દાઓ

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: Fields
gu: ક્ષેત્રો

en: Method
gu: પદ્ધતિ

en: Attributes
gu: લક્ષણો

en: Cache
gu: સંગ્રહ

en: Provider
gu: પ્રદાતા

en: Hidden
gu: છુપાયેલુ

en: ago
gu: પહેલા

en: Front page
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Definition
gu: વ્યાખ્યા

en: Limit
gu: મર્યાદા

en: Failed
gu: નિષ્ફળ થયું

en: Administrator
gu: સંચાલક

en: Alias
gu: ઉપનામ

en: Data
gu: માહિતી

en: Any
gu: કોઈપણ

en: About
gu: વિશે

en: Target
gu: લક્ષ્યાંક

en: Uses
gu: ઉપયોગો

en: Route Name
gu: માર્ગ નામ
